Please reload

Samenkomsten

In onze gemeente is iedereen van harte welkom.

 

Elke zondag hebben we algemene samenkomsten, de erediensten, die voor een ieder vrij toegankelijk zijn. Na afloop van de samenkomst gaan de mensen naar de kantine om elkaar te ontmoeten, te spreken en te bemoedigen.

 

Zondagsdienst aanvang om 10:00 uur
Dr. Nuijensstraat 2
5014 RL Tilburg
Inlichtingen:Pastors Ray en Nadine Terborg
Tel: 013-8225572 - 013-5446906 
E-mail: ajs@opderots.org - email: n.terborg@opderots.org

 

Zondagsdienst aanvang om 10:30 uur
Admiraalsplein 168
3317 BC Dordrecht
Inlichtingen: Br. Erick Tawjoeram Tel.: 078-8423349 e-mail: e.tawjoeram@opderots.org
Inlichtingen: Br. Dave Lotulung Tel.: 06-24 66 84 77 - email: d.lotulung@opderots.org

 

Zondagsdienst aanvang om 10:30 uur
Paets van Troostwijkstraat 93a Den Haag
Inlichtingen: Pastors Jan en Mavis Ros Tel.: 070-4444897 - email: j.ros@opderots.org
Inlichtingen: Pastors Sam en Asha Oemraw Tel.: 070-3815845 - email: s.oemraw@opderots.org

 

© 2017 by Christengemeente 'Op De Rots'

Tilburg

Dr. Nuijensstraat 2 | 5014 RL Tilburg

Telefoon: +31 (0)13 544 69 06

E-mail: tilburg@opderots.org

 

 

  • Facebook Classic

Dordrecht

Admiraalsplein 168 | 3317 BC Dordrecht

Telefoon: +31 (0)78 842 33 49

E-mail: dordrecht@opderots.org

 

 

  • Facebook Classic

Den Haag

Spionkopstraat 13a | 2572 NK Den Haag

Telefoon: +31 (0)70 44 44 897

E-mail: den-haag@opderots.org

 

 

  • Facebook Classic